להזמנות: 053-222-3545

בילויים באילת

מחפשים בילויים באילת? למועדון אליבי יש הצעה מפתה עבורכם

הגעתם לאילת, ואתם מחפשים את המקום המושלם לבלות בו. שמעתם לא מעט על חיי לילה באילת, ואתם מחפשים מועדונים באילת שיתאימו לכם – אם בעצם רוצים גם טברנה באילת, שגם תגיש אלכוהול משובח, עם מנות מזטים טובות, אבל הכי חשוב בעצם – שתוכלו לבלות וליהנות כמו שצריך. מועדון אליבי, הוא המועדון באילת אשר משלב בעצם את כל מה שצריך כדי לבלות כמו שצריך – המוזיקה, האוכל, האלכוהול, האווירה והאנשים: אנחנו נדאג לכל דבר עבורכם, אתם רק צריכים לבוא ולבלות!

הטברנה הכי חמה בעיר

חשוב מאד להבין שאם אתם מחפשים פאבים באילת או מקומות בילוי באילת, אז מועדון אליבי הוא המקום שיתעלה מעל ומעבר לציפיות שלכם! מאחר שמועדון אליבי הוא מועדון באווירה ים תיכונית, אנחנו דואגים לחוויה מהתחלה ועד הסוף. אצלנו הערב שלכם יתחיל כמובן בשתייה של כל אלכוהול שרק תרצו ומנות מזטים משובחות (בהשראה ים תיכונית אותנטית, כמובן).

מכאן, תוכלו להתחיל לשיר וליהנות ולרקוד. אנחנו מועדון קריוקי באילת שנחשב לאחד המובילים באזור – ואצלנו ערבי הקריוקי הם ערבים שלא שוכחים אף פעם, עם כל הלהיטים הים תיכוניים, עם שירים בעברית וביוונית שכולנו מכירים, והמנחים שלנו ידאגו שאף אחד לא יישאר לשבת – כולם יעמדו, ירקדו וישירו!

יש אצלנו גם הופעות חיות

יש מי שמחפש איפה מבלים באילת, ורוצה לקבל הופעות חיות של מוזיקה ים תיכונית – וגם ההופעות הללו מתקיימות מידי שבוע במועדון אליבי! אנחנו לא עוד מועדון רגיל כאמור – אלא מועדון-טברנה מוביל, שנעשה תוך מחשבה על הקהל העצום שגר באילת או שמגיע לחופשה באילת, ורוצה ליהנות מהטעם הים תיכוני של העיר – ופשוט רוצה מקום מושלם לבלות בו.

נגישות