להזמנות: 053-222-3545

מועדון ים תיכוני באילת

 

מועדון ים תיכוני באילת כמו שתמיד רציתם

יש לא מעט מועדונים באילת, ויש גם מגוון של פאבים אילת לכל מי שרוצה לצאת לשתות. אבל מה בנוגע לקהל שרוצה באמת לחגוג כמו שצריך, בטברנה מהנה, באווירה ים תיכונית יוצאת דופן, עם כל השירים הנהדרים, האמינים המובילים וגם קריוקי באילת שכל הקהל ייהנה לשיר? אם אתם מחפשים מועדון ים תיכוני באילת באווירה מדהימה – מועדון אליבי הוא המועדון עבורכם! מועדון אליבי הוא מועדון שבולט מאד מול כל המועדונים האחרים באילת, כי אנחנו מציעים חוויה ים תיכונית מלאה לכל אחד מהאנשים שבאים בשערנו, לערבים שכמותם עוד לא ראיתם!

חוויה ים תיכונית מקיפה

מועדון אליבי, הוא מושלם למי שמחפש מקומות בילוי באילת באווירה ים תיכונית וחד פעמית. הערבים הים תיכוניים שלנו מתחילים כמובן כבר באוכל – תמצאו אצלנו אמנם אלכוהול מכל העולם ומכל המקומות – אבל כמובן שתמצאו את מנות האלכוהול המפורסמות מאזור הבלקן, כדי להיכנס לאווירה המתאימה. משם נמשיך כמובן למזטים המצוינים שלנו – כולם נעשים בהקפדה וכולם באווירה ים תיכונית.

מכאן אנחנו עוברים לדבר האמיתי – אתם הרי מחפשים חיי לילה באילת באווירה ים תיכונית, וחיי לילה משמעותם קודם כל – שירים וריקודים מתאימים. מועדון אליבי דואג שכל ערב- יהיה ערב ים תיכוני יוצא דופן. יש לנו ערבי קריוקי רבים שבהם אנחנו מזמינים את הקהל לבוא, לרקוד, לשיר ולקחת חלק בכל הלהיטים הים תיכוניים המובילים. בכל שבוע, אנחנו מארחים את מיטב האמנים הים תיכוניים בארץ, שמגיעים למועדון – ואתם נהנים כמובן מהופעות מדהימות ובלתי נשכחות.

לא צריך עוד לחפש

אז אם אתם מחפשים ושואלים את עצמכם איפה מבלים באילת באווירה ים תיכונית, ברור לכם שהחיפוש שלכם הסתיים – אתם מוזמנים כבר עכשיו להגיע למועדון אליבי, שפתוח בכל יום בשעות הערב, וליהנות מחוויה ים תיכונית מהממת!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נגישות