להזמנות: 053-222-3545

מועדון מזרחי באילת

אליבי הוא מועדון מזרחי עם שילוב נדיר בין מוזיקה ישראלית וים תיכונית. במועדון אליבי אפשר לחגוג עד השעות הקטנות של הלילה עם חברים, בני זוג ומשפחה. המועדון מארח אירועים בסדרי גודל שונים ומתאים גם להפקות מיוחדות כמו מסיבות רווקים ורווקות, ימי הולדת, ערבי גיבוש לעובדים, בר מצווה ובת מצווה ועוד.

בילוי במועדון מזרחי באילת קורץ גם לתושבי העיר וגם לתיירים שמגיעים ממקומות אחרים. אפשר להזמין מקום במועדון אליבי בהתראה מיידית, לשלב את הביקור עם בילוי במקומות נוספים ולהשתתף בערבי קריוקי שבועיים. מועדון אליבי מארח הופעות חיות של טובי האמנים המקומיים והנחיה של אנשי מקצוע מובילים. מי שמגיע למועדון צריך רק להזמין כוס משקה מתוך תפריט מגוון, להתרווח על הכיסא וליהנות מחוויה בלתי נשכחת.

למה לבלות במועדון מזרחי באילת?

מועדון אליבי מציע את כל הסיבות לבילוי במועדון מזרחי באילת. ראשית, המועדון נוח לתושב אילת ולתיירים שמתארחים בבתי המלון. הוא נגיש עם רכב פרטי ויש לידו חניה בחינם ובשפע. שנית, רק במועדון אליבי אפשר למצוא רפרטואר שירים עשיר ולהצטרף למסיבות ואירועים מיוחדים. המועדון מופעל כבר שנים רבות וזוכה להצלחה ייחודית בקרב תיירים ואורחים.

מגיעים לאילת לתקופה קצרה? רוצים לצאת לבילוי אותנטי? מועדון אליבי מציע לכם ערב של פעם בחיים: בואו לרקוד עם חובבי מוזיקה אמיתיים ולא תרצו לחזור לשגרה.

נגישות