להזמנות: 053-222-3545

מסיבות רווקים ורווקות באילת

אילת היא עיר התיירות והחופש של ישראל ומטבע הדברים יש רבים שמבקשים לערוך בה מסיבות רווקים ורווקות. יחד עם זאת, עד לפני מספר שנים היה צורך בהוצאה של אלפי שקלים על מסיבות מן הסוג הזה. המצב השתנה בזכות הפופולאריות של מועדון אליבי והיתרונות שהוא מציע.

במועדון אליבי תוכלו לקבל את כל התנאים להפקת מסיבות רווקים ורווקות באילת. המועדון מאובזר בציוד קריוקי משוכלל, יש בו בר משקאות עשיר והוא מציע תפריט קולינרי ייחודי. המועדון מוכר היטב לתושבי אילת והסביבה אך הוא גם קורץ לתיירים ומבקרים בחו"ל. מועדון אליבי נמצא בקרבת בתי המלון ובמרחק נסיעה קצר מחופי הים של אילת. אפשר לתאם בו ערב מושלם למסיבות רווקים ורווקות ולבלות בו בלי הפרעה עד אור הבוקר.

למה לקיים מסיבות רווקים ורווקות באילת?

אילת היא עיר שמתאימה למסיבות רווקים ורווקות בכל הגילאים. אפשר לשלב מסיבות רווקים ורווקות באילת יחד עם חופשה מרוכזת, להגיע עם חברים ולרענן את השגרה לפני החתונה. מזג האוויר באילת הופך את האופציה של מסיבת רווקים או רווקות לרלוונטית לכל אורך השנה. בנוסף, עלות ההפקה של המסיבה נמוכה משמעותית בהשוואה למקומות אחרים ברחבי הארץ.

מתלבטים לגבי מקום למסיבות רווקים ורווקות? רוצים לראות מקרוב מועדון אמיתי? צרו קשר עם מועדון אליבי ובואו למצוא תאריך פנוי למסיבה בלתי נשכחת.

נגישות