להזמנות: 053-222-3545

ערבי עובדים באילת

אילת היא לא רק עיר תיירות אלא גם מוקד משיכה עבור עובדים מכל רחבי הארץ. עובדים בענף התיירות, המלונאות והשירותים באילת צריכים לצאת מדי פעם להתאוורר ולכן הם מחפשים מקום מיוחד לבילוי בלתי נשכח. הפתרון המומלץ עבורם הוא מועדון אליבי שמתאים להפקת ערבי עובדים באילת לכל אורך השנה.

אליבי הוא מועדון ים תיכוני עם אווירה שלא ניתן למצוא במקומות אחרים בארץ. אפשר להרגיש את היחס המיוחד של בעלי המקום כבר מהרגע הראשון, להזמין עובדים לערב גיבוש ולקיים גם הרמת כוסית לקראת חגים או מועדים. במועדון אליבי מתמחים בהפקת ערבי עובדים באילת וגאים בשנים של ניסיון מוכח. המועדון מאפשר קיום אירועים כמו ימי הולדת, מסיבות רווקים ורווקות וגם אירועים עסקיים לשותפים ומנהלים.

למה לחגוג באליבי?

מועדון אליבי מעניק את כל התנאים לערבי עובדים מוצלחים באילת. במקום לנסות להפיק את האירוע באופן עצמאי ולרדוף אחרי זמרים או מנחים, אפשר פשוט לבחור תאריך ולתת לנציגי מועדון אליבי לעשות את העבודה הקשה.

המועדון מארח מגוון הופעות חיות, ערבי קריוקי שבועיים ואירועים קטנים לכל מטרה ויש בו הופעות משתנות של זמרי הבית. אפשר לשלב ערבי עובדים באילת עם החופשה השנתית או להגיע למועדון באופן ספונטני. המועדון פועל לכל אורך השבוע והוא מתאים לכל מי שאוהב מוזיקה אותנטית ותנאי אירוח ברמה של VIP.

נגישות